Intimní portréty

Kdy naposledy...

...jste si dopřála chvilku jen pro sebe? Kdy naposled jste se objednala k fotografovi, aby nezachytil oslavu, svatbu, děti, ale prostě jen vás? Hádám, že ta chvíle už je dávno pryč nebo možná nikdy nenastala. :) A to je škoda, protože takové focení si zaslouží každá z nás. 


Když se řekne intimní focení, mnohé z vás si možná představí dokonale nalíčené a spoře oděné modelky. Ale tohle přesně já nefotím. Snažím se hledat krásu ve všech ženách, které se modelingem rozhodně neživí. Nemusíte se bát, že nebudete umět pózovat. Vším vás moc ráda provedu a společně najdeme ty nejvhodnější přirozené pózy.

Nemusíte si brát krajkové spodní prádlo. Nafotím vás klidně ve vašich oblíbených šatech či košili. Pokud se v nich cítíte komfortně, je polovina úspěchu na světě. 

Moje portréty jsou přirozené, nenucené, vkusné, decentní a spíše tmavšího charakteru. Většinu fotek odevzdávám v černobílé verzi. 

Fotit můžeme u mě doma, u vás doma, nebo v ateliéru ve Znojmě. Kde se budete cítit nejlépe, nechám na vás. :) Určitě se nemusíte bát, že bychom u vás doma nenašli to správné místo. Stačí nám okno a židle, postel nebo křeslo

Chápu, že objednat se na takovéto focení chce odvahu, proto mi nevadí, když se objednáte společně s kamarádkou či partnerem.

Ceník intimního focení najdete zde.

Chcete i vy mít svoje krásné portréty?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.