RODINNÉ FOCENÍ

Z rodinného focení má spousta maminek obavy. Jestli budou děti poslouchat, jestli se bude chtít tatínek fotit... Tak věřte, že u mě jsou tyto obavy zbytečné. Fotím absolutně přirozenou formou. Nejčastěji během hodinové procházky nebo na návštěvě u vás doma

Nedělám škrobené pózy, ale snažím se váš život zachytit takový, jaký je. Bez příkras a v autentické formě. Ještě nikdy se nestalo, že bychom z dětí a z tatínků nedostali ani jeden úsměv, takže se nebojte. :) Mám tajné triky, jak dosáhnout kýženého výsledku. 

Odesílám vždy všechny povedené fotky. Nedělám výběry, protože vám chci odevzdat ucelenou rodinnou reportáž. V té najdete jak rámečkové fotky pro babičky, tak vtipné momentky a dojemné detaily. Jako celek to vytvoří krásnou vzpomínku na vaši rodinu. 

Pokud se vám tento styl focení zamlouvá, neváhejte mi napsat o "fotoprocházku" :)

Co vědět před focením

pár nejčastějších dotazů na jednom místě

Kolik stojí rodinné focení?

Cena je 4 900 Kč. 

Co si vzít s sebou na focení?

Zní to jako klišé, ale jediné, co po vás budu chtít je dobrá nálada a chuť se smát. Nic jiného nepotřebujete. Pokud chcete fotit svoje děti, můžete jim vzít jejich oblíbené hračky, ale většinou je stejně zaujme nějaký kámen či klacek. :)

Co si mám vzít na sebe?

Ideální je se sladit s přírodou. Na podzim jsou fajn zemité tóny (béžová, khaki, bordó), v létě dorazte klidně v něčem veselejším. Nejlépe vypadá jednobarevné oblečení bez potisku. Pokud je vás víc, snažte se sladit. Fotky to posune úplně na jiný level. :) 

Světlejší oblečení vypadá obecně lépe, ale pokud jste tělem rockeři, přijďte jednoduše v tom, v čem se cítíte sami sebou. :)

A respektujte roční období - letní šaty nebudou na sněhu vypadat moc autenticky. :)

Jak probíhá výběr fotek a za jak dlouho je budu mít?

Výběr neprobíhá. Jednoduše dostanete všechny povedené fotografie. Některé si dáte do rámečku, jiné vám připomenou hřejivou maličkost. Garantovaný počet je 50 fotek, ale pokud si focení užijete, můžete jich dostat i třikrát tolik. :) Fotografie obdržíte cca do týdne, a to formou online alba, kde si můžete všechny fotky stáhnout v plné kvalitě. 

Neupravené fotografie neposílám.

Máte zájem o rodinné focení?

Pokud chcete vyfotit, stačí už jen jeden krok - vyplnit tento jednoduchý formulář a já se ozvu co nejdříve. :)