O MNĚ

Kde se vzala, tu se vzala....

... jedna malá fotografka z ještě menšího města.


Ačkoliv nepatřím k těm, kteří zásobují sociální sítě deseti příspěvky denně a raději si své soukromí chráním, přeci jen vám o sobě něco prozradím. Chci totiž, aby moji zákazníci byli na stejné vlně jako já. :) 

Jmenuji se Ivana, bydlím v Dešově nedaleko Znojma, je mi 30 let a po svém boku mám manžela Marka a cane corsáka Alexe. Děti zatím nemáme, ale Alex nám dává pravidelné kurzy starání se o "nemluvně". :)

Žila jsem pět let v Praze, kde jsem vystudovala VŠE, obor Ekonometrie a operační výzkum. Po úspěšném absolvování jsem neúspěšně zjistila, že se ve svým životě nechci obklopovat ani matfyzákama, ani Pražákama, a tak jsem se vrátila zpátky domů k tomu, co mě od puberty baví nejvíc - k focení.  Postavili jsme barák na vesnici a o velkých městech nechci ani slyšet. :) 

Ve volném čase se jako typický Čech věnuji lyžování a cyklistice. Začala jsem cvičit jógu, protože moje krční páteř bývá v období svateb na pokraji zhroucení. 

Miluju dobré jídlo a nezáleží, jestli je to zdravý salát, hovězí steak nebo čerstvá jitrnice. Sním všechno. Když je čas, vařím a peču. Jsem profík na koprovou omáčku a jednou za rok se pustím do narozeninového dortu, abych Marka podpořila v jarní očistě. 

Užívám si cestování na vlastní pěst a zájezd od cestovky si nemám v plánu nikdy koupit. Mám ráda letní Dolomity, roztančenou Barcelonu a irský pivo. Víc než válení u vody, mě baví objevovat tajný místa, který nejsou na Instagramu vyfocený milionkrát pod jedním hashtagem. :)

A pro jakou svatbu budu ta pravá? Raději fotím menší rodinné svatby, kde panuje dobrá nálada, vřelé vztahy a já můžu lovit ty nejhezčí momentky smíchu i pláče. Mám ráda pohodové nevěsty, které neřeší každou drobnost a jsou odhodlané si svůj den užít naplno. Cítím se dobře ve společnosti, která má smysl pro humor (klidně i pro ten černý :D), a která ví, že fotografie ze svatby jsou to nejdůležitější dědictví, které vám zbyde. 

Za sebe vám mohu slíbit, že vás s chutí provedu svatebními přípravami, během svatebního dne vám budu oporou a po svatbě se postarám o to, aby předání fotek mělo stejné kouzlo, jako svatba samotná

V mých balíčcích si kupujete nejen fotky, ale i moji zodpovědnost a spolehlivost. Ke každé svatbě přistupuju se stejnou důležitostí, jako by se jednalo o tu moji.  Na sezónu si beru maximálně 15 svateb, abych každé mohla věnovat stejně kvalitní péči. Pokud přesně takovou fotografku hledáte, stačí mi napsat! :)