O MNĚ

Kde se vzala, tu se vzala....

... jedna malá fotografka z ještě menšího města.


Ačkoliv nepatřím k těm, kteří zásobují sociální sítě deseti příspěvky denně a raději si své soukromí chráním, přeci jen vám o sobě něco prozradím. Chci totiž, aby moji zákazníci byli na stejné vlně jako já. :) 

Jmenuji se Ivana, nesnáším oslovení Iva (protože je to úplně jiný jméno :P), pocházím z Jaroměřic nad Rokytnou, je mi 30 let a po svém boku mám manžela Marka a Cane Corsáka Alexe. Děti zatím nemáme, ale Alex nám dává pravidelné kurzy starání se o "nemluvně". :)

Žila jsem pět let v Praze, kde jsem vystudovala VŠE, obor Ekonometrie a operační výzkum. Po úspěšném absolvování jsem neúspěšně zjistila, že se ve svým životě nechci obklopovat ani matfyzákama, ani Pražákama, a tak jsem se vrátila zpátky domů k tomu, co mě od puberty baví nejvíc. Pracuju jako grafička a fotografka v malé reklamce. Postavili jsme barák na vesnici a o velkých městech nechci ani slyšet. :) 

Ve volném čase se jako typický Čech věnuji lyžování a cyklistice. Začala jsem cvičit jógu, protože moje krční páteř bývá v období svateb na pokraji zhroucení. 

Miluju dobré jídlo a nezáleží, jestli je to zdravý salát, hovězí steak nebo čerstvá jitrnice. Sním všechno. Když je čas, vařím a peču. Jsem profík na koprovou omáčku a jednou za rok se pustím do narozeninového dortu, abych Marka podpořila v jarní očistě. 

Užívám si cestování na vlastní pěst a zájezd od cestovky si nemám v plánu nikdy koupit. Mám ráda letní Dolomity, roztančenou Barcelonu a irský pivo. Víc než válení u vody, mě baví objevovat tajný místa, který nejsou na Instagramu vyfocený milionkrát pod jedním hashtagem. :)

A jaká jsem povahově? Veselá za každých okolností. Nemračím se na svět, protože zastávám teorii, že člověk je vždycky jen tak šťastný, jak se sám rozhodne být. A přesně takové lidi chci fotit. Je mi jedno, jestli máte na svatbě sto lidí a deset druhů cupcakes, nebo se berete v lese ve dvou. Chci jen, abyste u toho byli šťastní. :)

Takže pokud jste na stejné vlně, napište. :)