Jak zpracovávám vaše údaje

Osobní údaje využívám pouze pro níže uvedené účely. Osobní (ani žádné jiné) údaje nezpracovávám pro potřeby cíleného nabízení zboží nebo služeb. Osobní údaje neprodávám ani neposkytuji třetím stranám. Nezpracovávám žádné citlivé osobní údaje. Souhlas považuji za platný do jeho odvolání, viz níže.

Při odesílání webových formulářů na této webové stránce ukládám vaši e-mailovou adresu jako kontaktní údaj pro odpovědi. Tento údaj neuvádím nikde veřejně.

Webový formulář dále požaduje vaše jméno a termín svatby, abych urychlila komunikaci. Tyto údaje využívám také pouze pro potřeby odpovědi na formulář a neuvádím je nikde veřejně. 

Na webových stránkách jsou použity fotografie zákazníků. Tyto fotografie se dále mohou objevit na facebookových stránkách Ivana Bártíková fotografkou. Fotografie nejsou poskytovány třetím stranám. Na fotografie se vztahují autorská práva a je zákaz je kopírovat a používat pro jiné účely. Zákazníci mají právo se kdykoliv ozvat a požádat o smazání fotografií ze stránek. 

V případě, že si budete přát odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů, napište mi na email IvanaBartikova@seznam.cz. 

Správcem těchto osobních údajů je Ivana Bártíková.