en

O MNĚ

Kde se vzala, tu se vzala....

... jedna malá fotografka z ještě menšího města.


Ačkoliv nepatřím k těm, kteří zásobují sociální sítě deseti příspěvky denně a raději si své soukromí schraňuji do fotoknih, přeci jen vám o sobě něco prozradím. Chci totiž, aby moji zákazníci byli na stejné vlně jako já. :) 

Jmenuji se Ivana, bydlím v Dešově nedaleko Znojma, je mi 30 let a po svém boku mám manžela Marka a cane corsáka Alexe. Děti zatím nemáme, ale Alex nám dává pravidelné kurzy starání se o "nemluvně". :)

Žila jsem pět let v Praze, kde jsem vystudovala VŠE, obor Ekonometrie a operační výzkum. Po úspěšném absolvování jsem neúspěšně zjistila, že se ve svým životě nechci obklopovat ani matfyzákama, ani Pražákama, a tak jsem se vrátila zpátky domů k tomu, co mě od puberty baví nejvíc - k focení.  Postavili jsme barák na vesnici a o velkých městech nechci ani slyšet. :) 

Ve volném čase se jako typický Čech věnuji lyžování a cyklistice. Pravidelně cvičím jógu, protože moje krční páteř bývá v období svateb na pokraji zhroucení. 

Miluju dobré jídlo a nezáleží, jestli je to zdravý salát, hovězí steak nebo čerstvá jitrnice. Sním všechno. Když je čas, ráda se potkám s přáteli u dobrého vína, přečtu si knížku o umění nebo se učím jazyky. K angličtině a němčině jsem nově přidala i španělštinu, jejíž poslouchání považuji za balzám na duši.

Užívám si cestování na vlastní pěst a zájezd od cestovky si nemám v plánu nikdy koupit. Mám ráda letní Dolomity, roztančenou Barcelonu, irský pivo i asijskou pohodu. Víc než válení u vody, mě baví objevovat tajný místa, který nejsou na Instagramu vyfocený milionkrát pod jedním hashtagem. :)

A pro jakou svatbu budu ta pravá?

Raději fotím menší rodinné svatby, kde panuje dobrá nálada, vřelé vztahy a já můžu lovit ty nejhezčí momentky smíchu i pláče. Mám ráda pohodové nevěsty, které neřeší každou drobnost a jsou odhodlané si svůj den užít naplno. Cítím se dobře ve společnosti, která má smysl pro humor (klidně i pro ten černý :D), a která ví, že fotografie ze svatby jsou to nejdůležitější dědictví, které vám zbyde.

Za sebe vám mohu slíbit, že vás s chutí provedu svatebními přípravami, během svatebního dne vám budu oporou a po svatbě se postarám o to, aby předání fotek mělo stejné kouzlo, jako svatba samotná.

V mých balíčcích si kupujete nejen fotky, ale i moji zodpovědnost a spolehlivost. Ke každé svatbě přistupuju se stejnou důležitostí, jako by se jednalo o tu moji. Na sezónu si beru maximálně 15 svateb, abych každé mohla věnovat stejně kvalitní péči. Pokud přesně takovou fotografku hledáte, stačí mi napsat! :) 

Jak přistupuju k rodinnému focení? 

Mými hlavními hesly jsou přirozenost a autenticita. Nemám žádný ateliér, protože jsme zastáncem názoru, že nejlepší ateliér je váš domov. Tam se celá vaše rodina a hlavně děti cítí nejlépe, tak proč si neuchovat památku na opravdové zážitky. 

Ráda za vámi dojedu kamkoliv a v klidu domácí pohody vám vytvořím vzpomínku na období, které aktuálně prožíváte. Dnes možná žádnou vzácnost okamžiku necítíte, ale vzpomeňte si na fotografie z vašeho mládí. Nevyvolávají ve vás pocit příjemné nostalgie právě ty fotky, kde krom členů rodiny vidíte vaši "starou kuchyň a retro gauč"? Tak přesně takové pocity ve vás chci svými fotografiemi v budoucnu vyvolat. 

Pokud jsou děti větší, nebo chcete fotky jen s partnerem, můžeme samozřejmě využít i focení v přírodě či ve městě