RODINNÉ A PÁROVÉ FOCENÍ

Dělám to trochu jinak... tahle začíná popis všech umělců, takže člověk má pocit, že "jinak" nic dělat už nejde. A přece jsem možná našla skulinku, kterou dělá málokdo. Neomezuji se počtem fotek. Žádné zdlouhavé výběry.. prostě dostanete všechny povedené fotky. Jestli jich bude 30 nebo 200, je jen na vás a na tom, jak se dokážete uvolnit. :) 

Focení neberu ani jako focení, ale spíš procházku v přírodě, u které pokecáme a já si mezitím budu nenápadně cvakat. Vzniknou rámečkové fotky a vzniknou momentky, které vám připomenou fajn odpoledne. Základem je si to užít a ne se stresovat, kam mám dát ruku a kam nohu. :) Pokud se vám tento styl focení zamlouvá, neváhejte mi napsat o "fotoprocházku" :)

Co vědět před focením

pár nejčastějších dotazů na jednom místě

Kolik stojí rodinné a párové focení?

Oba druhy focení stojí 4 500 Kč. 

Co si vzít s sebou na focení?

Zní to jako klišé, ale jediné, co po vás budu chtít je dobrá nálada a chuť se smát. Nic jiného nepotřebujete. Pokud chcete fotit svoje děti, můžete jim vzít jejich oblíbené hračky, ale většinou je stejně zaujme nějaký kámen či klacek. :)

Co si mám vzít na sebe?

Ideální je se sladit s přírodou. Na podzim jsou fajn zemité tóny (béžová, khaki, bordó), v létě dorazte klidně v něčem veselejším. Nejlépe vypadá jednobarevné oblečení bez potisku. Pokud je vás víc, snažte se sladit. Fotky to posune úplně na jiný level. :) 

Světlejší oblečení vypadá obecně lépe, ale pokud jste tělem rockeři, přijďte jednoduše v tom, v čem se cítíte sami sebou. :)

A respektujte roční období - letní šaty nebudou na sněhu vypadat moc autenticky. :)

Jak probíhá výběr fotek a za jak dlouho je budu mít?

Výběr neprobíhá. Jednoduše dostanete všechny povedené fotografie. Některé si dáte do rámečku, jiné vám připomenou hřejivou maličkost. Garantovaný počet je 30 fotek, ale pokud si focení užijete, můžete jich dostat i třikrát tolik. :) Fotografie obdržíte cca do týdne, a to formou online alba, kde si můžete všechny fotky stáhnout v plné kvalitě. 

Neupravené fotografie neposílám! Od kadeřníka taky nechodíte bez vyfoukání hlavy. ;) 

Máte zájem o rodinné focení?

Pokud chcete vyfotit, stačí už jen jeden krok - vyplnit tento jednoduchý formulář a já se ozvu co nejdříve. :)